Hakkımızda

Digtaliz Medya Bilişim

Günümüzde sayıları artan akıllı telefonları düşününce sosyal medyanın tüketici davranışlarına yön verici etkisini inkar edemeyiz. Hem büyük hem de küçük markaların pazar paylarını arttırmak amacıyla dijital platformlardan faydalanmalarının sebebi de budur. Fakat online olmak yeterli değil; markalar, müşterilerinin online davranışları hakkında bilgi sahibi olmalı ve bu verileri işletmelerinin cirosunu arttırmak amacıyla kullanmalıdır. DİGİTALİZ MEDYA ve İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI 2020 yılıyla birlikte iletişim ve medya danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal medya yönetimi ve bu alanda yer alan grafik çalışmaları, analiz, raporlama, video ve fotoğraf çekimi, içerik üretimi alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu alan da vizyonumuz her işi yapmak değil sahip olduğumuz işleri hakkı ile yapmak temel amacımızdır. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine ve konumuna hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Digtaliz Medya Bilişim

Digitaliz Medya olarak; verdiği ve vereceği hizmet kalitesi ile içinde bulunduğu sektörde öncü ve ilklerin yaşandığı bir kuruluş olarak daima tercih edilen bir marka olmaya devam edecektir. İçinde barındırdığı bütün iş alanlarında kalite belgesini alarak kendi markasını oluşturup sadece Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya hitap edebilir hale gelen bir firma olacaktır. Müşterilerine huzur veren, iş yapacağı kuruluşların kurumsal yapıya bürünüp güçlenmesini sağlayan, kuruluşların bütün kademelerindeki çalışanlarına eğitim desteği veren, kuruluşların değişime ayak uydurabilmesini sağlayan, yaşanan değişimleri yönetebilen başarılı insan kaynağının oluşmasını sağlayan, verimliliğin süreklilik kazanmasını ve giderek artmasını sağlayan bir firma olacaktır. Alanında rastgele çalışmalar yerine bilimsel ve kaliteli çalışmalar ile adından övgüyle söz ettiren ve söylenenleri hak eden, yaptığı organizasyonlarda etkinliğini arttıran ve güçlendiren, uzmanlaşan ve kendini yenileyen ekibi ile farklı bakış açıları oluşturabilen, tecrübelerini paylaşmaktan kaçınmayan bir firma olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Digtaliz Medya Bilişim

Kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak tercih edilen kararlı bir kuruluş olmak istiyoruz. Uzun vadeli olarak ayakta kalmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kuruluşlarla çalışarak çağdaş bilgi ve teknolojisinin yardımıyla ilgilendiği bütün alanlarda gereksinimlere cevap verecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek istiyoruz. Etkili takım çalışması için ortak kültür, dil, hedef geliştirilmesini sağlayarak müşterinin ihtiyaç duyacağı kalifiye insan kaynağını yetiştirmek, eğitmek, geliştirmek ve bütün problemleri proje bazında üstlenerek çözüme kavuşturmak istiyoruz. Değişim ve gelişim sürecinde bilimsel ve tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan ve değişen rekabet şartlarına uyum sağlamak ve uyum sağlamayı kolaylaştırmak istiyoruz.

DİGİTALİZ MEDYA ve İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI 2020 yılıyla birlikte iletişim ve medya danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

info@digitaliz.com.tr

İletişim Bilgileri

  • Bağlıca Mahallesi Etimesgut Bulvarı No: 68/5 Etimesgut/ Ankara
  • +90 554 902 63 94
    +90 532 378 18 57
  • info@digitaliz.com.tr

Copyright © 2023 All Rights Reserved.